Meie koolist

Tunnustused

Koolisisene matemaatika olümpiaad:

1. klass: I koht Liisa Kartau, II-III Isabella Jürgenson ja Liilian Simo

2. klass: I-II koht Ekke Mansberg ja Kristen Kaur Aardevälja, III-IV koht Sebastian Laurend ja Oddvar Skjerdal

3.klass: I koht Mai Kallaste, II koht Katre Altmäe

4.klass: I koht Marlo Paales, II koht Elisabeth Haossar ja III koht Karl Joonas Tuvi

5.klass: I koht Lauri Rico Lainola, II koht Elar Nigula, III koht Egert Salumäe

6.klass: I koht Birger Urbas, II koht Karl Willem Goldberg

7. klass: I kohtUko Mansberg, II koht Ron-Romer Kangur

8. klass: I koht Eleliis Orma, II koht Anette Oja

9.klass: I koht Kaarel Kristofer Kerge

Koolisisene eesti keele olümpiaad:

4.klass: I koht Elisabeth Haossar, II koht Marlo Paales, III koht Andreas Laurend

5. klass: I koht Elar Nigula, II koht Lauri Rico Lainola, III koht Raiko Pardanen

6. klass: I koht Birger Urbas, II koht Iti Piia Tuvi, III koht Eliisa Paljak

7. klass: I koht Sten Martin Lehtsalu, II koht Uko Mansberg, III koht Kelli Teppo

8. klass: I koht Eleliis Orma, II koht Kaimar Kask, III koht Anette Oja

9. klass: I koht Sirle Engelhart, II koht Kaisa Goldberg, III koht Miia Liisa Tuvi

7. detsembril ERMi võistujoonistamisel „Valguses ja Varjus“ osalesid Estelle Erme, Elisabeth Haossar, Mai Kallaste ja Katre Altmäe.

Õpilasetlejate riigikonkursi Tartumaa eelvoorul osalesid Kaarel Kristofer Kerge ja Elisabeth Haossar. Juhendajad õp Marje ja õp Heli.

20. jaanuaril Tabiveres Hüppajate päeval osalesid: Kristen Kaur Aardevälja, Oddvar Skjerdal, Romet Kase, Elar Nigula, Birger Urbas, Uko Mansberg, Sten Salumäe, Sten Martin Lehtsalu, Indrek Siimenson, Emily Šrof.

Suurepärased tulemused saavutasid:

U12 3. koht - Romet, Kristen Kaur

U16 1. koht – Indrek, 3. koht Birger

T U18 1. koht – Emily

eTwinningu ühisjoonistamise võistlus

Osalesime koostöös Valga Põhikooli 1.a klassi õpilastega rahvusvahelises eTwinningu ühisjoonistamise võistlusel.

Valga Põhikooli 1.a klassi õpilase, Eliise Heleen Kablukovi ja meie kooli 1. klassi õpilase Liisa Kartau ühisjoonistus "Meie unistustuste kool on loomade, sõprade ja toredate mängudega Kiva kool, kus saab palju puhata" valiti oma vanuserühma kolme parima hulka!

Pildil on kujutatud kassi rohelise koolimaja ees, mis sümboliseerib miniloomaaeda. Koolimaja aknast paistavad sõbralikud õpilased, kes sümboliseerivad KiVa kooli.

Lisaks saavutasid väikeklassi õpilased eripreemia õp Karmo Toome juhendamisel.

Väikeklassi unistuste kool Roheline kool. Kool on ümbritsetud rohelistest taimedest, lilledest ja loomadest. Väljas paistab päike ja lendab lind.

Joonistusvõistluse tulemused: https://harno.ee/etwinning#etwinningu-uhisjooni

Ukraina kaartide joonistusvõistlusel "Rahu ja päikest maailma lastele" saavutas Ekke Mansberg 3. koha 1.-4. kl arvestuses. Laste üksmeelsuse eripreemia (Excellence the nomination «Concord of the Children»): Risanna Siimenson ja Oddvar Skjerdal. Juhendaja Kristi Jaanus. Palju õnne!

"Matsakas ja muidu maias" luulekonkursil osalejad: 1.kl Liisa Kartau, 2.kl Risanna Siimenson, 3.kl Katre Altmäe, 4.kl Elisabeth Haossar.

Elisabeth Haossar saavutas 1.-2. koha! Juhendaja Heli Vahermets

Kaarel Kristofer Kerge osales 11.novembril maakondlikul etluskonkursil "Koidulauliku valgel"

Tartu Noorte Luuleprõmm 2022 tulemused!

21.oktoober sai teoks Tartumaa noorte luuletajate võistulugemine!

Seekordne prõmm üllatas rohke osalejate arvuga. Noorte looming oli värske ja laia teemaderingiga.

Meie koolist osales Sten Martin Lehtsalu

12-15-aastaste vanusegrupis võitis Sten Martin Lehtsalu eripreemia.

Palju, palju õnne!

Žüriis olid kirjanik Tiia Kõnnussaar ning Kirsti Läänesaar ja Küllike Lutsar Tartu Linnaraamatukogust.

Korraldajate poolt sooviti suur tänu kõigile tublidele noortele luuletajatele ja palju õnne võitjatele!

Elisabeth Haossar saavutas tänasel 4. klasside ettelugemisvõistluse Tartumaa eelvoorus 3. koha. Juhendajaks õpetaja Heli Vahermets.

Noortekirjanduspäeval Luup said raamatukogujuttude ja luuletuste eest auhinnad Katarina Haossar, Ron-Romer Kangur ja meie kooli vilistlane Maarja Katariina Kerge.

Tartu vald tunnustas Aasta tegijaid haridusvaldkonnas!

Aasta noorõpetaja - Aili Kruusaauk

Aasta tugispetsialist - Annika Raudoja

Aasta haridustegu - Maarja-Magdaleena lasteaed Muumimaja

2021-2022 õppeaasta tegijad:

• Aasta õpilane Mati Mansberg
  • Aasta õppija Andre Liblikas
  • Aasta looja Sten Martin Lehtsalu
  • Aasta artist Elisabeth Haossar
  • Aasta sportlane Mai Kallaste
  • Aasta raamatusõber Keidi Kätrin Rämman

Koolisisene matemaatika olümpiaad:

1. klass: I koht Liisa Kartau, II-III Isabella Jürgenson ja Liilian Simo

3.klass: I koht Mai Kallaste, II koht Katre Altmäe

5.klass: I koht Lauri Rico Lainola, II koht Elar Nigula, III koht Egert Salumäe

6.klass: I koht Birger Urbas, II koht Karl Willem Goldberg

7. klass: I kohtUko Mansberg, II koht Ron-Romer Kangur

8. klass: I koht Eleliis Orma, II koht Anette Oja

9.klass: I koht Kaarel Kristofer Kerge

Koolisisene eesti keele olümpiaad:

6. klass: I koht Birger Urbas, II koht Iti Piia Tuvi, III koht Eliisa Paljak

8. klass: I koht Eleliis Orma, II koht Kaimar Kask, III koht Anette Oja

Suurepärased tulemused saavutasid:

U12 3. koht - Romet, Kristen Kaur

U16 1. koht – Indrek, 3. koht Birger

T U18 1. koht – Emily

eTwinningu ühisjoonistamise võistlus

Lisaks saavutasid väikeklassi õpilased eripreemia õp Karmo Toome juhendamisel.

Joonistusvõistluse tulemused: https://harno.ee/etwinning#etwinningu-uhisjooni

Elisabeth Haossar saavutas 1.-2. koha! Juhendaja Heli Vahermets

Tartu Noorte Luuleprõmm 2022 tulemused!

21.oktoober sai teoks Tartumaa noorte luuletajate võistulugemine!

Meie koolist osales Sten Martin Lehtsalu

12-15-aastaste vanusegrupis võitis Sten Martin Lehtsalu eripreemia.

Palju, palju õnne!

Tartu vald tunnustas Aasta tegijaid haridusvaldkonnas!

Aasta noorõpetaja - Aili Kruusaauk

Aasta tugispetsialist - Annika Raudoja