Meie koolist

Tunnustused

•
  • 7. detsembril lõpetas Haridus- ja Noorteameti "DigiKiirendi" arenguprogrammi viis kooli: Johannes Voldemar Veski nimeline Maarja-Magdaleena Põhikool, Kallavere Keskkool, Maidla Kool, Palupera Põhikool ja Vana-Vigala Põhikool. Programmi jooksul arendasid õpetajad ja kooli juhtkonna liikmed oma digipädevust, et digilahenduste kasutamine igapäevases õppetöös oleks koolis tervikuna läbimõeldud ja toetatud.
  • Loe lisa: https://harno.ee/uudised/digioppele-sai-hoo-sisse-5-kooli?fbclid=IwAR3h1p3Eh8RFzLKGmtBkGMNAOBMEtXc6ZAlXVUcMXwmDdJFNm9rPV3_gTSU

• Veebipõhisel Tartumaa luulekonkursil „Seitsme maa ja mere taga“ osalesid Risanna, Katre ja Elisabeth. 1. klasside arvestuses saavutas 1. koha Risanna Siimenson. Juhendajaks õp Kristi Jaanus.

• Koolisisene eesti keele olümpiaad:
  1. klass 1. koht Kaisalii, 2. koht Ekke, 3. koht Katarina
  2. klass 1. koht Katre, 2. koht Mai, 3. koht Romet
  3. klass 1. koht Elisabeth, 2. koht Karl Joonas, 3. koht Estelle
  4. klass 1. koht Elar, 2. koht Lauri Rico, 3. koht Kristjan
  5. klass 1. koht Birger, 2. koht Eliisa, 3. koht  Karl Willem
  6. klass 1. koht Sten Martin, 2. koht Uko, 3. koht Kelli
  7. klass 1. koht Eleliis, 2. koht Kaimar, 3. koht Rayan
  8. klass 1. koht Kaarel Kristofer, 2. koht Kaisa, 3. koht Kertu
  9. klass 1. koht Mati, 2. koht Sandra, 3. koht Elen

Fotodel 1. trimestri 4-5lised ja viielised õpilased

Poistepäeva osavaimad ja kiireimad:

1. kl Sebastian Laurend

2. kl Romet Kase

3. kl Andreas Laurend

4. kl Elar Nigula

5. kl Birger Urbas

6. kl Uko Mansberg

7. kl Kaimar Kask

8. kl Kaarel Kristofer Kerge

9. kl Mati Mansberg

Koolisisesel topsi kujundamise konkursil saavutasid 1. koha Sten Martin Lehtsalu, 2. koha Keidi Kätrin Rämman ja 3. koha võitis teisel hääletusel Katre Altmäe, Kaisalii Paljaku, Katariina Haossare ja Eleliis Orma vahel Eleliis Orma.

/sites/maarja.edu.ee/files/superkruus1.png

/sites/maarja.edu.ee/files/superkruus2.png

09.10 toimus Tallinna Kirjanike majas Hea Lapse sügispidu. Kätlin Vainola ja Leelo Tungal andsid kätte septembri kaanekonkursi auhinnad. Meie koolist sai auhinna Mai Kallaste. Oli vahva piduTriinu- Liine mustkunstniku, meisterdamise ja tordisöömisega.

Laura Laur sai kaheksateistkümnendal rahvusvahelisel 6.-15. aastaste laste exlibriste kunstikonkursil Slovakkias enda kujundatud exlibrise eest eripreemia.

Konkursi alateema oli" Having wings we can fly." Konkursil osales kokku 601 õpilast Venemaalt, Tšehhist, Ungarist, Valgevenest, Leedust, Poolast, Venemaalt, Türgist, Ukrainast, Serbiast, Bulgaariast ja Slovakkiast ja Eestist.

/sites/maarja.edu.ee/files/laura_exlibris_1.jpg

1. klass osales kunstikonkursil ja saime auhinnaks Ühepäevase viikingilaagri ja sõidu viikinglaevaga Turm.

Tartumaa Omavalitsuste Liit tunnustab haridustöötajaid, hariduse sõpru ja haridustegusid ning kuulutab välja Tartumaa aasta õpetaja 2021 laureaadid.

Tunnustused antakse üle Tartu linna ja maakonna haridustöötajate tänusündmusel neljapäeval, 30. septembril kell 14 Tartu Ülikooli aulas.

Aasta põhikooli aineõpetaja kategooria tunnustuse saab meie kooli õpetaja Marje Koorits!

Palju õnne!

/sites/maarja.edu.ee/files/marje3_3.jpg

•

• Koolisisene eesti keele olümpiaad:
  1. klass 1. koht Kaisalii, 2. koht Ekke, 3. koht Katarina
  2. klass 1. koht Katre, 2. koht Mai, 3. koht Romet
  3. klass 1. koht Elisabeth, 2. koht Karl Joonas, 3. koht Estelle
  4. klass 1. koht Elar, 2. koht Lauri Rico, 3. koht Kristjan
  5. klass 1. koht Birger, 2. koht Eliisa, 3. koht  Karl Willem
  6. klass 1. koht Sten Martin, 2. koht Uko, 3. koht Kelli
  7. klass 1. koht Eleliis, 2. koht Kaimar, 3. koht Rayan
  8. klass 1. koht Kaarel Kristofer, 2. koht Kaisa, 3. koht Kertu