Vooremaa Looduse digiõppeklass

Tartu valla viie kooli ühine projekt, Vooremaa Looduse Digiôppeklass, andis ôpetajatele vôimaluse tutvuda uute ja huvitava ôppemetoodika ja õppevahenditega. Pôhirôhk oli koostööl, nii õpetajate, kui õpilaste vahel. Tänu projektile on koolides olemas erinevad õppevahendid, mis rikastavad õppetegevusi.

Erinevaid projekti kaudu saadud õppevahendeid nt (droon, kaamera, statiivid, mikroskoop koos mikroskoobikaameraga, pikksilm, ilmajaam) kasutasime õppetegevustes kõikide õpilastega. Ilmajaam on paigaldatud kooli seinale ning seda kasutatakse loodusõpetuse tundides hoogsasti.

Projekti kaudu sai loodud meie keelemeeste J. Mägiste ning J. V. Veski sünnikohtadesse QR koodidega plakatid droonivideodest.

Videode autorid on Uku Mart Rooba ning Kaarel Kristofer Kerge.

Avaldatud 19.08.2022. Viimati muudetud 19.08.2022.