Veski portree Tartus "Kuulsate tartlaste" näitusel

Sisestatud liisi-triin.si… poolt K, 10.04.2024 - 10:57

Kultuuripealinn Tartu 2024 raames avatakse kolmapäeval 3. aprillil kl 16.00 Tartus Küüni tänaval kuulsate tartlaste portreede galerii. Portreed on valmistatud taaskasutusmaterjalidest. Meie koolis valmis Johannes Voldemar Veski portree Katre, Victoria ja Iti Piia osavate näppude all.

Portreede näitus on avatud Tartus Küüni tänaval 3.aprill-2.juuni. 2024

Pliiatsid pääsesid Tartumaad esindama riiklikule teatrifestivalile

Sisestatud liisi-triin.si… poolt K, 10.04.2024 - 10:43

4. aprillil toimus XVII Koolinoorte teatrifestivali Tartumaa piirkonnavoor.🎭

Tartumaad pääses riiklikule teatrifestivalile esindama meie algklasside näitering etendusega “Pliiatsilugu”!
Juhendaja: Kristi Jaanus

Aitäh, Rosanna, Miina, David, Liilian, Isabella, Ronan, Sebastian, Kaisalii, Ekke, Oddvar, Katarina, Risanna, Mia Karmen, Katre, Mai ja Victoria! 👏

Lasteraamatupäeva autasustamine

Sisestatud liisi-triin.si… poolt T, 02.04.2024 - 12:34

Lasteraamatupäev “Minu unistuste puhkus" autasustamine Võnnus

1.-3.kl kirjatööd 3.koht Ronan Prodanets

4.-6.kl kirjatööd Elisabeth Haossar 2.koht, Karl Joonas Tuvi 3.koht, Andreas Laurend eripreemia

4.-6.kl luuletused Andreas Laurend 2.koht

1.-3.kl kunstitööd Mia Karmen Kase 3.koht, Ekke Mansberg 2.koht

4.-6.kl kunstitööd Elar Nigula eripreemia

7.-9.kl kunstitööd Eleliis Orma eripreemia

Palju õnne võitjatele ja juhendajatele Kristi Jaanus ja Erika Aasa!

Omaloomingukonkurss "Veski" tulemused

Sisestatud liisi-triin.si… poolt N, 14.03.2024 - 13:18

Žüriiliige Arlet Palmiste: "Sellel aastal säravat tööd ei olnud. Õpetaja on andnud märksõnad, millest enamus lugusid on kantud.

Veskil on palju enamat kui Anne veski või hirmus veski. Tänu veskile jäi rahvas ellu, sest saadi viljast jahu. Kui veskitiivad seisma jäid võis nälg majja tulla, või kui vana veskimees suri, kes siis tema tööd jätkaks. Ega väga ei ole tabatud veski olemust, kus suured rattad liiguvad ja teevadki häält, mis võib võhikule hirmutavana tunduda.

Asu jälgima