Nädala info 22.-26.november 22. november liisitriin.siimenson

Õpetajatel Digikiirendi koolitus esmaspäeval ja teisipäeval.

Direktor puhkusel. Asendab Lauri Naber.

Esmaspäeval on koolis 1., 2., 3. klass ja väikeklass, ning teistel on iseseisva õppe päev
Teisipäeval on koolis 4.-9. klass, ning teistel on iseseisva õppe päev

Lisaks:

- Esmaspäeval Luulekonkurss "Seitsme maa ja mere taga" veebis 1. kl kl 10.00 ja 2. kl kl 12.00
- Teisipäeval lõppeb koolipäev kuuenda tunniga. 6. klassi matemaatika ning 7.+8.+9. klassi vene keele puhul annab õpetaja iseseisva ülesande.  Luulekonkurss "Seitsme maa ja mere taga" veebis 3. kl 10.00; kl 11.00 aulas Erasmus+ veebikohtumine ühistantsimine. Parkuuriring tavapärasel ajal. Bussid väljuvad kl 14.45.
- Kolmapäeval on esimese tunni alguses infominutid, kus jagame kätte ka esimese trimestri kiituskirjad.

- Neljapäeval eesti keele kooli olümpiaad 2.-3. tund kogu koolile.

Õpetajatel Digikiirendi koolitus esmaspäeval ja teisipäeval.

Direktor puhkusel. Asendab Lauri Naber.

Teisipäeval on koolis 4.-9. klass, ning teistel on iseseisva õppe päev

Lisaks:

- Neljapäeval eesti keele kooli olümpiaad 2.-3. tund kogu koolile.