Uudised

Omaloomingukonkursi "Loon ise oma loo" tulemused 14. märts liisitriin.siimenson


Videosalvestus tulemuste välja kuulutamisest ja auhindade jagamisest

 

Omaloomingukonkursi “Loon ise oma loo” tulemused:

LUULETUSED

1.-3.klass

I   koht „Kala vees“-Kermo Pihlapuu Laeva Põhikoolist, juhendaja Katre Sisask

II  koht „Salasoov“-Taisiki Palk Tabivere Põhikoolist, juhendaja Angela Otti

III koht „Kevade algus“- Kristella Mölder Tabivere Põhikoolist, juhendaja Marika Kiremija

 

4.-6. Klass

I   koht „Rõõmus kevad“-Kätlin Mölder Tabivere Põhikoolist, juhendaja Marika Kiremija

II  koht „Lugu Eestimaast“-Emma Mauer Laeva Põhikoolist, juhendaja Katre Sisask

III koht „Inglid ja deemonid“-Sten Martin Lehtsalu Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Kristi Jaanus

 

7.-9.klass

I   koht „Kevad tuleb“-Nelenora Poolak Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

II  koht „Siin raba kidurate…“ eripreemia Ilusa ja selge vormi eest –Säde Einasto Kõrveküla Põhikoolist, juhendaja Reet Rosenberg

III koht „Madalseis“-Elen Orma Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

 

KIRJATÖÖD

1.-3.klass

I   koht “Pipi piknik” eripreemia Toreda sõnamängu ja suure vaeva nägemise eest, sest kõik sõnad algavad P tähega-Hanna Liisa Kase Lähte Ühisgümnaasiumist, juhendaja Kadri Kase

II  koht “Robotite raamatukogu”-Maarja Türk Palupera Põhikoolist, juhendaja Külli Laidva

III koht "Kosmoseunistus" Estelle Erme Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Heli Vahermets

 

4.-6.klass

I   koht „Mari ja rubiinivaras“ eripreemia Super ägeda tegelase loomise eest-Lisandra Jants Palupera Põhikoolist, juhendaja Reet Allak

II  koht „Kuidas vana mänguasi uueks sai“-Evert Kuus Rõngu Keskkoolist, juhendaja Erle Mägi

III koht „Tavaline poiss koolist“-Alari Reiman Kõrveküla Põhikoolist, juhendaja Külvi Rebaste

 

7.-9.klass

I   koht „Edith“-Lisete Roosimaa Kõrveküla Põhikoolist, juhendaja Reet Rosenberg

II  koht „Võrdsete ühiskond“ eripreemia Oma mõtete julge väljaütlemise ja võitluslikkuse eestMiia Liisa Tuvi Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

III koht „Lugu mehest nimega Peeter“-Carola Mandel Tabivere Põhikoolist, juhendaja Eve Kask

III koht „Võlukaabu seikluslik päästmine“ eripreemia Väga hea kujutlusvõime ja  teostuse eest-Sandra Vahermets Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

 

ERIPREEMIAD jutud

1. Originaalse vormi eest “Loon ise oma loo” Matemaatika –Kaarel Kristofer Kerge Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

2. Sõpruse eripreemia “Sõprus on tähtsaim asi elus” Päike Riina Mägi-Ron-Romer Kangur Maarja-Magdaleena Põhikool, juhendaja Kristi Jaanus

 

 

KUNSTITÖÖD

Auhinnalised kunstitööd saad vaadata siit

1.-3. klass

I   koht  Kirke Päiviste “Jäätisemaailm”

Kõrveküla Põhikool klass 1.c,

juhendaja Eve Aru

 

II  koht Henriete Tulf “Tahan jõuda dinosauruste maale”

Valguta Lasteaed-Algkool, 3. klass,

juhendajad Martiina Viil ja Moonika Tulf

 

III koht Ciara Nurm “Läbi muinasjutumetsa”

eripreemia Hea kompositsiooni -ja värvitunnetuse eest

Kõrveküla Põhikool, Klass: 3.d ,

Juhendaja: Külvi Rebaste

 

 

4.-6. klass

I   koht Sander Metsa “Vulkaani sünd”

eripreemia Vaimuka ja julge lähenemise eest

Kõrveküla Põhikool, Klass: 4.a,

Juhendaja: Külvi Rebaste

 

II  koht Lauri Koitla “No kuidas küll selle supiga hakkama saada”

eripreemia Suurepärase koomiksitunnetuse eest.

Palupera Põhikool, 6.klass

õp. Marika Viks

 

III koht Lenna Virumäe  “Muinasjutumaal”

eripreemia Hea kompositsioonitunnetuse eest

Tabivere Põhikool 6.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

III koht  Mia Norelle Kaldvee “Värviline maailm”

eripreemia Kauni vildikatehnika eest

Tabivere Põhikool 6.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

 

7.-9. Klass

I   koht Sirle Engelhart “Karu kuuvalguses” eripreemia Meeleoluka idee eest

     Maarja.Magdaleena Põhikool 8.kl

   juhendaja Kristi Jaanus

 

II  koht  Erika Vähi  “Mulle meeldib anime”

            Palupera Põhikool, 9.klass , õp. Marika Viks

 

 

III koht Gea Kreek “Ma näen”

eripreemia Lennuka idee eest

Tabivere Põhikool 8.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

ERIPREEMIAD

1.Elen Orma “Mina”

Minimalistliku idee eest

Maarja-Magdaleena Põhikool 9. Kl

Juhendaja Kristi Jaanus

 

2. Grettel Pahurin “Agulitänav”

Tundlikku joonekasutuse ja põneva kompositsiooni eest

Tabivere Põhikool 9.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

3. Uko Mansberg “Draakon” Vahva abstraktse lahenduse eest Maarja-Magdaleena Põhikool 6. Kl juhendaja Kristi Jaanus

4. Sandra Vahermets “Linn” Kena koloriidi eest Maarja-Magdaleena Põhikool 9. kl juhendaja Kristi Jaanus

5. Ekke Mansberg “Talv” Maalilisuse eest Maarja-Magdaleena Põhikool 1. kl, juhendaja Kristi Jaanus

 

Auhindade kohaletoimetamiseks võtame võitjatega ühendust!

 

Videosalvestus tulemuste välja kuulutamisest ja auhindade jagamisest

 

Omaloomingukonkursi “Loon ise oma loo” tulemused:

LUULETUSED

1.-3.klass

I   koht „Kala vees“-Kermo Pihlapuu Laeva Põhikoolist, juhendaja Katre Sisask

II  koht „Salasoov“-Taisiki Palk Tabivere Põhikoolist, juhendaja Angela Otti

III koht „Kevade algus“- Kristella Mölder Tabivere Põhikoolist, juhendaja Marika Kiremija

 

4.-6. Klass

I   koht „Rõõmus kevad“-Kätlin Mölder Tabivere Põhikoolist, juhendaja Marika Kiremija

II  koht „Lugu Eestimaast“-Emma Mauer Laeva Põhikoolist, juhendaja Katre Sisask

III koht „Inglid ja deemonid“-Sten Martin Lehtsalu Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Kristi Jaanus

 

7.-9.klass

I   koht „Kevad tuleb“-Nelenora Poolak Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

II  koht „Siin raba kidurate…“ eripreemia Ilusa ja selge vormi eest –Säde Einasto Kõrveküla Põhikoolist, juhendaja Reet Rosenberg

III koht „Madalseis“-Elen Orma Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

 

KIRJATÖÖD

1.-3.klass

I   koht “Pipi piknik” eripreemia Toreda sõnamängu ja suure vaeva nägemise eest, sest kõik sõnad algavad P tähega-Hanna Liisa Kase Lähte Ühisgümnaasiumist, juhendaja Kadri Kase

II  koht “Robotite raamatukogu”-Maarja Türk Palupera Põhikoolist, juhendaja Külli Laidva

III koht "Kosmoseunistus" Estelle Erme Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Heli Vahermets

 

4.-6.klass

I   koht „Mari ja rubiinivaras“ eripreemia Super ägeda tegelase loomise eest-Lisandra Jants Palupera Põhikoolist, juhendaja Reet Allak

II  koht „Kuidas vana mänguasi uueks sai“-Evert Kuus Rõngu Keskkoolist, juhendaja Erle Mägi

III koht „Tavaline poiss koolist“-Alari Reiman Kõrveküla Põhikoolist, juhendaja Külvi Rebaste

 

7.-9.klass

I   koht „Edith“-Lisete Roosimaa Kõrveküla Põhikoolist, juhendaja Reet Rosenberg

II  koht „Võrdsete ühiskond“ eripreemia Oma mõtete julge väljaütlemise ja võitluslikkuse eestMiia Liisa Tuvi Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

III koht „Lugu mehest nimega Peeter“-Carola Mandel Tabivere Põhikoolist, juhendaja Eve Kask

III koht „Võlukaabu seikluslik päästmine“ eripreemia Väga hea kujutlusvõime ja  teostuse eest-Sandra Vahermets Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

 

ERIPREEMIAD jutud

1. Originaalse vormi eest “Loon ise oma loo” Matemaatika –Kaarel Kristofer Kerge Maarja-Magdaleena Põhikoolist, juhendaja Marje Koorits

2. Sõpruse eripreemia “Sõprus on tähtsaim asi elus” Päike Riina Mägi-Ron-Romer Kangur Maarja-Magdaleena Põhikool, juhendaja Kristi Jaanus

 

 

KUNSTITÖÖD

Auhinnalised kunstitööd saad vaadata siit

1.-3. klass

I   koht  Kirke Päiviste “Jäätisemaailm”

Kõrveküla Põhikool klass 1.c,

juhendaja Eve Aru

 

II  koht Henriete Tulf “Tahan jõuda dinosauruste maale”

Valguta Lasteaed-Algkool, 3. klass,

juhendajad Martiina Viil ja Moonika Tulf

 

III koht Ciara Nurm “Läbi muinasjutumetsa”

eripreemia Hea kompositsiooni -ja värvitunnetuse eest

Kõrveküla Põhikool, Klass: 3.d ,

Juhendaja: Külvi Rebaste

 

 

4.-6. klass

I   koht Sander Metsa “Vulkaani sünd”

eripreemia Vaimuka ja julge lähenemise eest

Kõrveküla Põhikool, Klass: 4.a,

Juhendaja: Külvi Rebaste

 

II  koht Lauri Koitla “No kuidas küll selle supiga hakkama saada”

eripreemia Suurepärase koomiksitunnetuse eest.

Palupera Põhikool, 6.klass

õp. Marika Viks

 

III koht Lenna Virumäe  “Muinasjutumaal”

eripreemia Hea kompositsioonitunnetuse eest

Tabivere Põhikool 6.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

III koht  Mia Norelle Kaldvee “Värviline maailm”

eripreemia Kauni vildikatehnika eest

Tabivere Põhikool 6.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

 

7.-9. Klass

I   koht Sirle Engelhart “Karu kuuvalguses” eripreemia Meeleoluka idee eest

     Maarja.Magdaleena Põhikool 8.kl

   juhendaja Kristi Jaanus

 

II  koht  Erika Vähi  “Mulle meeldib anime”

            Palupera Põhikool, 9.klass , õp. Marika Viks

 

 

III koht Gea Kreek “Ma näen”

eripreemia Lennuka idee eest

Tabivere Põhikool 8.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

ERIPREEMIAD

1.Elen Orma “Mina”

Minimalistliku idee eest

Maarja-Magdaleena Põhikool 9. Kl

Juhendaja Kristi Jaanus

 

2. Grettel Pahurin “Agulitänav”

Tundlikku joonekasutuse ja põneva kompositsiooni eest

Tabivere Põhikool 9.kl

Juhendaja Ive Eddor

 

3. Uko Mansberg “Draakon” Vahva abstraktse lahenduse eest Maarja-Magdaleena Põhikool 6. Kl juhendaja Kristi Jaanus

4. Sandra Vahermets “Linn” Kena koloriidi eest Maarja-Magdaleena Põhikool 9. kl juhendaja Kristi Jaanus

5. Ekke Mansberg “Talv” Maalilisuse eest Maarja-Magdaleena Põhikool 1. kl, juhendaja Kristi Jaanus

 

Auhindade kohaletoimetamiseks võtame võitjatega ühendust!