Otsime sotsiaalpedagoogi

Loomise kuupäev 27.12.2022

J. V. VESKI NIM MAARJA-MAGDALEENA PÕHIKOOL OTSIB OMA MEESKONDA

SOTSIAALPEDAGOOGI  (täiskoormus)

Tule meile tööle, kui omad erialast kõrgharidust või sotsiaalpedagoogi kutset, oled algatusvõimeline ja valmis koostööks.

Omalt poolt pakume rõõmsameelset ja nooruslikku töökeskkonda, mitmekülgset ja huvitavat tööd, pikka suvepuhkust.

Meie väike kool asub Tartu vallas, väga looduskaunis kohas.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Kandideerimine: CV ja motivatsioonikiri kool@maarja.edu.ee 5. januariks 2023

Lisainfo: Kristiina Raja tel. 5078033, kristiina.raja@maarja.edu.ee

• Sotsiaalpedagoogi töö eesmärgiks on õpilase sotsiaalsete oskuste hindamine ning tema eakohast tegutsemisvõimet takistavate tegurite analüüsimine, õpilase suhtlemisoskuse ja sotsiaalse pädevuse kujundamine ja toetamine; koolis esilekerkivate õpilaste sotsiaalsete ja koolikohustuse täitmist takistavate probleemide kaardistamine, nende ennetus- ja lahendustegevuste koordineerimine. Sotsiaalpedagoogi töö fookuses on töö inimestega. Tema töö on vaheldusrikas ja väljakutseid pakkuv ning jaguneb tööks õpilastega, iseseisvaks tööks, koostööks teiste spetsialistidega ja enesetäiendamiseks.
Viimati muudetud 27.12.2022.